View Poll Results: Wybierasz postać nr?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Postać nr 1

1 4.55%
  • Postać nr 2

1 4.55%
  • Postać nr 3

1 4.55%
  • Postać nr 4

6 27.27%
  • Postać nr 5

4 18.18%
  • Postać nr 6

9 40.91%
Results 1 to 2 of 2

Thread: Ankieta - postać na mapie doliny

Forum Moderator Freydhis's Avatar

Ankieta - postać na mapie doliny

Najwyższa Rada Magów ustaliła, że również i tym razem wśród glosujących rozlosuje upominek w postaci garści Rubinów.

Postać nr 1:

Jest to magiczne przejście do całkiem nowej miramagii... wchodzi się do nowego miasta, całego różowo - fioletowego pokrytego watą cukrową. Są tam sklepy np. z ubraniami, z meblami do domku w Świecie Marzeń. Wszystkie ubrania w sklepach, meble itd. są w kolorze różowo - fioletowym i również są pokryte watą cukrową.
    Jeżeli się pojawi na Mapie Doliny, to będzie można wymienić za manę... około 5 tysięcy, oraz za złoto za 100 tysięcy. Magiczne przejście otwiera się tylko na 5 minut. Na Mapie Doliny pojawia się 1 raz na miesiąc. Jest ono dostępne od 1 transformacji i 30 levelu

Postać nr 2:

No więc właśnie, mianowicie chodzi o to, że mógłby być taki sobie trefniś - jak trefniś wygląda każdy widzi - i ten błazenek mógłby zabierać (zbierać, dostawać) roślinki w zamian za ... losowo trafioną nagrodę. Nagrody powinny być uzależnione od posiadanego lvl. gracza, jak i od wartości "zaiwestowanych" roślin. Można też zrobić "stopniowanie" nagród w przypadku zwielokrotnienia ilości przekazanych roślinek.

Postać nr 3:

Opis miramagiczny: "Jest on jedynym strozem i nadzorca w miramagicznym palacu wrozek. On czuwa nad ich snem i pilnuje, zeby sie calkowicie i spokojnie zregenerowaly po ich ciezkiej pracy na naszych polach. On jest takze jedynym posiadaczem tajemniczych kluczy otwierajacych komnaty sypialne wrozek. Odkup od niego jeden z takich kluczy i wypusc jedna lub wiecej wypoczetych wrozek na twoje pole - zobaczysz, oplaca sie... Niektore z nich sa tak wypoczete, ze zostana na twoim polu 24 h, niektore jednak maja sily tylko na 12 h i musza potem ponownie wrocic do palacu. Ile wrozek zastaniesz w tej komnacie - 1,2, a moze nawet 3 - to pozostanie niespodzianka..."
    WYMIANA: wrozki za mane (cos w stylu jednorozca na zlote uczestnictwo, ktore normalnie tez jest do nabycia za rubiny, tak jak wrozki)
    POSTAC moglaby byc raczej masywnej budowy (straznik) i nie za stara, z pekiem kluczy przy pasku itp.
    Oplata w manie musiala by byc jakas realistyczna, zeby byla mozliwa tez dla niskich leveli graczy, ktorzy jeszcze nie oczyscili calkowicie swoich pol. Mogla by istniec w dwoch wariantach, zaleznie od czasu pracy wrozki: raz na 12 h (.... many) i raz na 24 h (... many).
    Dodatkowo jako bonus od ilosci transformacji (jak przy zdrapkach) wprowadzic ilosc mozliwych do wylosowania wrozek przy zakupie jednego klucza:
    - dla wszystkich: 1 wrozka
    - od 4 transformacji: 2 mozliwe wrozki
    - od 7 transformacji: 3 mozliwe wrozki.

Postać nr 4:

Witajcie Miramagianie
    Jestem Złotą Żabką mieszkam na skraju jeziora u podnóża drzewa świata. Potrzebuję od Was grzyby, bo moje zapasy się już kończą i nie będę mogła bez nich przetrwać zimy, a ja w zamian dam Wam pakiet złotego konta na 7 dni. Oj, chyba ty mi nie pomożesz , rozpacza Złota Żabka…. Ale widzę Miramagianina , który może mi pomóc ucieszyła się Złota Żabka, potrzebuję od Ciebie 250 grzybów many, 250 grzybów doświadczenia, 250 grzybni i 250 złotych grzybów
    W zadaniu może wziąć udział każdy kto okazał serce dla Drzewa Świata , przeszedł 1 transformację i osiągnął 25 poziom postaci

Postać nr 5:

O Miramagianin! Witaj, może najpierw się przedstawię, jestem Leśnym Skrzatem, opiekuję się lasem i wszystkim, co w nim rośnie , a teraz mam olbrzymi problem , bo był ogromny urodzaj i mam zatrzęsienie grzybów i nie wiem, co mam zrobić, ale może ty mi pomożesz? Ja dam ci grzyby a Ty w zamian dasz mi Mane? Zgadzasz się?
    Dla każdego:
    Za 500 000 many otrzymasz 150 grzybów doświadczenia, 150 grzybów many, 150 grzybni i 150 grzybów złotych
    Po 1 transformacji
    400 000 many – w zamian po 150 grzybów
    Po 2 transformacji
    300 000 many – w zamian po 150 grzybów
    Po 5 transformacji
    200 000 many – w zamian po 150 grzybów

Postać nr 6:

Z daleka zbliża się jakaś nieduża, otoczona aurą tajemniczości postać, ale kroczy bardzo dumnie i z dużą pewnością siebie. Niech cię nie zmyli niski wzrost, to kroczy Skrzat , bardzo gustownie ubrany i z dużym smakiem znawcy ma do ubioru zawieszone drogocenne klejnoty. Rozgląda się jakby czegoś , albo kogoś szukał ….. Na widok nadchodzącego Miramagianina uśmiech rozkwita na jego twarzy nieco pomarszczonej, ale dobrodusznej, oczy rozjarzyły mu się radosnym blaskiem. Och witaj drogi przyjacielu zagaduje pogodnie, wiesz mam pewien problem, czy nie zechciałbyś mi pomóc? Ja kolekcjonuję przepiękne rubiny, a w zamian oferuję manę, czy jesteś zainteresowany?
    Zadanie może wykonać każdy. Wymiana dotyczy 5 rubinów na 350 000 many.

Czas trwania ankiety 7 dni.
    Last edited by Emisariusz Rady Magów; 16th March 2015 at 09:09 AM.

Forum Moderator Freydhis's Avatar
    Wyniki konkursu:

I miejsce Sironna 300 rubinów
    II miejsce Edyta1302 150 rubinów
    III miejsce Cynamonek 50 rubinów

Garstkę rubinków w losowaniu wygrywa urszulkaszkrab.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do następnej zabawy.

Wasza Rada Miramagii