Drodzy Miramagianie,

jak wszyscy doskonale wiemy transformacja to wielkie wydarzenie w naszej społeczności, które daje wiele korzyści. Nie tylko rośliny szybciej rosną, budynki szybciej się rozbudowują, ale zgromadzone przez nas miragiki są pokarmem, dzięki któremu rośnie nasze Drzewo Świata. Z każdym jego poziomem odblokowuje się nowa korzyść w grze.

Jest mi niezmiernie miło zrobić krótkie podsumowanie kilku ostatnich transformacji. Wspaniały proces wspólnych imprez pod Drzewem Świata rozpoczął RobertAJ, który jako pierwszy w niezwykle wyrafinowany sposób zaprosił wszystkich Miramagian na swoje święto. Nie jestem w stanie dokładnie przytoczyć formy, w jakiej to napisał, ale brzmiało to tak:

„Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich na moją transformację, która będzie miała miejsce dnia 3.09.2017 o godzinie 18:00”.

I tak to się właśnie zaczęło. Ci, których nie było niech żałują bo kawa się lała strumieniami, smoki szalały, a fajerwerków było tyle, że wszystkie komputery popadały z wrażenia!

Nie wierzycie? Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Name:  1.JPG
Views: 36
Size:  139.5 KB

Name:  2.JPG
Size:  145.7 KB

Name:  3.JPG
Size:  117.9 KB

Name:  4.JPG
Size:  122.7 KB

Name:  5.JPG
Size:  89.6 KB

A gdyby znalazł się Miramagianin, który jeszcze nie wiedział, że po transformacji i wpisie na czacie dostajecie od nas dodatkowo pewien skromny, ale jakże uroczy i wyjątkowy smoczy czar o nazwie „Dusza lasu” to już wie

Name:  6.JPG
Views: 35
Size:  30.6 KB

A zatem drodzy Miramagianie: czekamy na Wasze transformacje, wpisy na czacie, bo smoki się niecierpliwią
Chcecie zachować w pamięci te wyjątkowe chwile? To jest odpowiedni wątek, aby wstawić zrzuty z tych imprez.

Serdecznie dziękujemy grazi za rolę fotografa

Życzymy Wam wyjątkowych transformacji i wspaniałych imprez!

Wasza Rada Miramagii