Results 1 to 5 of 5

Thread: Miramagiczne żarty i "złote myśli" z czata

Miramagiczne żarty i "złote myśli" z czata

Drodzy Miramagianie,

w dniu dzisiejszym wspólnie doszliśmy do wniosku, że warto jest utworzyć wątek na forum i kopiować nasze zabawne wypowiedzi z czata tutaj - na forum. Coś, co moglibyśmy otworzyć, kiedy będzie nam smutno i śmiać się z żartów. Jeśli nasza kreatywność nas nie zawiedzie i uzbieramy mnóstwo wypowiedzi moglibyśmy stworzyć nasz własny magazyn!

Rozbawiła Cię jakaś wypowiedź innego gracza? Poprawił Ci humor? Chcesz to uwiecznić? To jest właśnie odpowiednie miejsce, aby to przenieść! Nie bójcie się żartować!

Życzymy Wam wspaniałej zabawy!

Wasza Rada Miramagii

[19:22] grzybek19 : jeszcze ropuszka, a tak mówli kiedyś pocałuj żabę a ukaże się książe. może toprawda skoro się zakochałam od pierwszego spojrzenia

[19:30] smoczyslaw : No Frey nwm co sie stalo ale ktos wlamal sie na moje konto i mi kupil towarzyszy za 100 rubinow nwm calkowicie jak to sie stanelo ale nowyjajcowal mnie :O

[21:22] grzybek19 : bo, kolezanka narzekała że ma 21 lat a jeszcze w życiu nigdy nie złamała ręki czy nogi.a ja się jej pytam "a ząb kiedyś Ci się złamał? a ona " ooo nie raz!" a ja "ale to też kość

[21:25] smoczyslaw : a dlaczemu trawa pachnie??
    [21:25] Rubinowy Smok : bo mrowki sie perfumuja