Results 1 to 9 of 9

Thread: Gdzie znajdę rozwiązania zadań z łączeniem rurek w laboratorium magii po polsku ?

Gdzie znajdę rozwiązania zadań z łączeniem rurek w laboratorium magii po polsku ?

Gdzie znajdę rozwiązania zadań z łączeniem rurek w laboratorium magii po polsku ? Bardzo by mi się te rozwiązania przydały, bo dla mnie to za trudne, widziałam gdzieś to po angielsku, a ja szukam po polsku.

Gdzie znajdę rozwiązania zadań z łączeniem rurek w laboratorium magii po polsku ? Bardzo by mi się te rozwiązania przydały, bo dla mnie to za trudne. Chodzi mi że w wikipedii po angielsku nie ma wszystkich rozwiązań, a właściwie żadnego ! Ja eksperymenty w kategorii A mam kompletnie różne od tych, które sa wyświetlane, ani jeden element sie nie zgadza ! Gdzie znajdę AKTUALNE rozwiązania co do tych eksperymentów ?

Wszystkie elementy w zadaniach sa zgodne i pasuja. Na polskim serwerze nie ma "gotowców".

To jest bardzo dziwne, bo mi sie nie zgadza żaden element w kategorii A !!!!! Może ja nie umiem czytać tych rozwiązań, oświecisz mnie jak to sie czyta ? O CO CHODZI W TEJ TABELCE NAD ROZWIĄZANIAMI ?

Popatrz uwaznie, co z czym masz laczyc. Na schemacie masz wyraznie pokazane, ktore elementy nalezy polaczyc, a ktorych nie nalezy. Czerwony x zabrania laczenia. Laczysz rurkami, ktore mozesz obracac.

Andorra, możesz poprosić o pomoc na angielskiej części forum, ktoś tam zawsze Ci pomoże
    http://forum.miramagia.com/showthrea...t=1357&page=16

Ale nie zgdzaja sie żadne elementy, powiedzmy że na jakimś schemacie jest lejek + róża, a u mnie w ogóle w zadaniu z kategorii A nie ma lejka i róży ! W żadnym. I tak dalej i tak dalej. Ale dobrze, że dałaś tan link, może tam znajdę rozwiązania.

Wstaw zrzut ekranu przykladowego zadania. Sugerujac sie twoimi wpisami, nikt ci nie pomoze .

Andorra, to nie są gotowe rozwiązania wszystkich możliwych zadań, tylko miejsce, gdzie możesz wstawić swój przykład i poprosić o pomoc, jest wiele osób które chętnie wskażą Ci rozwiązanie. Wiem, że to bardziej czasochłonne niż "gotowce", ale zawsze coś