Results 1 to 10 of 10

Thread: Dyskusje o "Lidze typerów ME 2016"

Dyskusje o "Lidze typerów ME 2016"

Tutaj prowadzimy rozmowy na temat konkursu "Liga typerów ME 2016".

Zapraszam!

a takie cos jak oglona klasyfikacja bedzie porwadzona i na koniec jakas fajna nagroda za zdobyte pkt przez caly turniej ?

Tak, będzie klasyfikacja generalna. Nagrody za trzy pierwsze pozycje w tej klasyfikacji opisane są w głównym wątku turnieju, tam tez będą rankingi.

pomysl : w ktorej minucie sedzia odgwiżdże spalonego
    a drugi: ile ogolnie padnie czerwonych kartek podczas calego turnieju UEFA 2016
    Last edited by Freydhis; 13th June 2016 at 04:12 PM. Reason: błąd ortograficzny

Dziekuje Frey zapisalem i zapamietam to trudny wyraz wiec dziekuje ze moge sie uczyc od najlepszych zeby najlepszym byc w przyszlosci

Liga Typerów - pytanie

Ponieważ wszystkie wątki na temat Ligi Typerów są zamknięte, zakładam nowy, by spytać, kiedy można się spodziewać nagród za dobre wytypowanie w danym dniu (nie w ogólnej klasyfikacji).

I drugie pytanie, a raczej prośba, czy nie dałoby rady zamieszczać typów już poprzedniego dnia? Myślę, że osobom pracującym ułatwiłoby to życie

Pozdrawiam

Dziękuję za przeniesienie, nie zauważyłam tego wątku wcześniej - przejrzałam dział Aktualne konkursy, a tu do Dyskusji nie zajrzałam

Zamykane są wątki głosowania , żeby nie było bałaganu.
    Co do wypłaty, niestety nie robimy tego sami, dlatego prawdopodobnie zostaną one wypłacone na raz, po zakończeniu.
    Rubiny podsumowałem do dziś i zostały już wypłacone.
    Staram się publikować kiedy tylko mogę...

Dzięki

Kiedy zostaną wypłacone rubiny z typowań dot. finału?